Положення та умови

Умови використання сайту інтернет-магазину Vershina Dent:

 Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови.

Якщо ви не погоджуєтеся з цими умовами, НЕ використовуйте цей сайт.

У цій Угоді містяться правила, які повинні дотримуватися при користуванні інтернет-магазином Vershina Dent. Якщо ви не погоджуєтесь з правилами, то ви повинні припинити користування інтернет-магазином Vershina Dent негайно. Використання інтернет-магазину Vershina Dent означає, що ви погоджуєтесь з умовами цієї Угоди.

Персональні дані Користувача:
Зберігання та використання Адміністрацією інтернет-магазину Vershina Dent наданих Користувачами особистих даних повністю відповідає чинному закону України щодо захисту персональних даних.
Особисті дані Користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги з продажу товарів, представлених на сайті інтернет-магазину Vershina Dent.
Якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані зберігалися у нас, негайно повідомте нам про це.
Адміністрація інтернет-магазину Vershina Dent залишає за собою право використовувати дану інформацію з маркетинговою метою. А також передавати дані Користувача (такі як адреса доставки, прізвище та номер телефону) обраної Користувачем, компанії перевізнику або кур'єрській службі, що співпрацює з інтернет-магазином Vershina Dent.

Реєстрація на сайті:
Реєструючись в інтернет-магазині Vershina Dent, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на сайті інтернет-магазину Vershina Dent. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це нам.

Зворотній зв'язок та коментарі:
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, соціальної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення Адміністрація інтернет-магазину Vershina Dent може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Інтернет-магазин Vershina Dent не несе відповідальності за будь-яку інформацію, що розміщена Користувачами інтернет-магазину Vershina Dent.
 
Адміністрація інтернет-магазину Vershina Dent має право змінювати цю Угоду та будь-які інші правила використання інтернет-магазину Vershina Dent без попереднього повідомлення Користувача.
Реєструючись або оформляючи замовлення на сайті інтернет-магазину Vershina Dent, ви погоджуєтесь зі справжніми умовами.

Працює на OpenCart
Vershina Dent © 2022
© 2022 Разработка сайтов Киев Все права защищены.