Політика конфіденційності

Повідомлення користувача:

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, соціальної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Vershina Dent може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Vershina Dent не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту.

Персональна інформація:

Vershina Dent не збирає та не зберігає будь-яку персональну інформацію, наприклад, Ваше прізвище, ім'я, адресу, номер телефону або адресу електронної пошти.

Якщо ви вирішили надати цю інформацію компанії Vershina Dent, це не означає, що вона зберігається, збирається та систематизується. Компанія Vershina Dent може використовувати її з метою кращого розуміння ваших потреб і щоб визначити, як компанія може покращити асортимент або якість обслуговування покупців компанії Vershina Dent.

Працює на OpenCart
Vershina Dent © 2022
© 2022 Разработка сайтов Киев Все права защищены.